Обрали голову Рожищенської райради

Рожищенську районну раду втретє очолив Андрій Музика. 

Про це інформує інформаційне агентство Волинські новини.

Учора, 19 листопада, в Рожищі відбулася перша сесія новообраної районної ради.

Серед чотирьох претендентів на посаду очільника району (директора Волинського центру зайнятості Раїси Кучмук, яка пройшла за списком політичної партії «Наш край»; Сергія Дунця, який пройшов до ради за списком політичної партії «Громадянська позиція»; голови районної ради попереднього скликання Андрія Музики, ВО «Батьківщина» та голови районної парторганізації ВО «Свобода» Олександра Нікончука) більшістю голосів депутати підтримали Андрія Євгеновича Музику. Зокрема, голоси депутатів розділилися наступним чином: за Андрія Музику віддали 18 голосів, Сергій Дунець здобув 8 голосів. П’ятеро депутатів проголосувало за Раїсу Кучмук і лише троє за Олександра Нікончука.

Отож, втретє райради очолив Андрій Музика – представник ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, що радами у Ратнівському та Луцькому районах керуватимуть представники УКРОПу. Головою Луцької райради обрано Валентина Приходькаа головою Ратнівської райради став «укропівець» Михайло Макарук.

До слова, у Ратнівській районній раді з 34 депутатів працюватиме 9 народних обранців від політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП». У Луцькому районі з 34 депутатів інтереси громади представлятимуть 6 «укропівців»