Нові петиції лучан: парк, поліція та маршрутки

За останні два дні на сайті електронних петицій зареєстрували 19 петицій.

Більшість петицій стосуються питань інфраструктури.

Так, найбільше підписів наразі зібрало звернення про запровадження нічної маршрутки.

“В кожному європейському місті є нічні маршутки з інтервалом 30-40 хвилин, аби місцеві жителі та гості міста могли добратися додому у нічну пору доби. Вони можуть коштувати дорожче ніж денні, але сполучати центральні та спальні райони міста”, – пише автор петиції Сергій Абрам. Наразі під нею 261 підпис.

Андрій Савонюк пропонує створити між будинком № 37 на пр-ті Соборності та собором Усіх Св’ятих Землі Волинської парк. “Потрібно це і мікрорайону і усім лучанам,адже забудовники так тулять новобудови, що і травинка не виросте, тому необхідно поквапитись,щоб хтось підриємливий до збагачення не залив там усе бетоном”, – аргументує чоловік.

Також з’явилася петиція, автор якої Юрій Балабус, пропонує не переносити Центральний ринок, а залишити його під Замком Любарта. “…тому що він потрібен Лучанам так як орієнтований на бідні верстви населення. Зробити реконструкцію щоб було охайно і чисто”, – пише чоловік.

Назар Слобода вважає, що потрібно штрафувати пішоходів, які переходять дорогу в заборонених місцях.

“Притягати до адміністративної відповідальності осіб які переходять дорогу не в недозволеному місці! Періодично ставити патрулі!” – лаконічно висловився він.

Ірина Гайдучик звернулася щодо ремонту прибудинкової території по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 7. “Біля нашого будинку по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 7 територія – одна велика яма. Люди викручують ноги, автомобілі ламають колеса. Прошу підтримати петицію і дати шанс на безпечний дохід додому”, – написала вона.

Павло Іващенко пропонує встановити у місті стенди з інформацією про те, як працюватиме поліція. “Зовсім скоро у нашому місті з’явиться патрульна служба. Я маю надію, що вона багато що змінить у нашому житті. Але чи готові лучани в інформаційному плані, я не впевнений.
Тому пропоную у місцях великого скупчення людей (хоча б зупинки) розмістити інформацію для ознайомлення із “новими правилами гри”. Це підготує громадян і зменшить кількість непорозумінь через елементарну необізнаність”, – пояснює він.

Також з’явилися три петиції щодо маршруток. Так, йдеться про автобус, який їхатиме з автостанції №1 до обласної лікарні на проспекті Грушевського через проспект Перемоги; про продовження маршруту №18 до села Струміка; відновити маршут №20, який сполучав ЛПЗ та Струмівку та інші.

Щоб перейти на сайт з петиціями, натисніть тут.