На засіданні громради Волині ледь не побилися

Член Громадської ради при ОДА Андрій Горошко напав на свого колегу Сергія Рупчева. Сталося це під час засідання комісії з питань боротьби з корупцією 20 листопада.

На засіданні комісія нарешті заслухала звіт по “напрацюваннях” робочої групи, що досліджувала стан фінансово-господарської діяльності санаторію «Лісова пісня». Як відомо, голова робочої групи Богдан Рущинський і голова даної комісії Андрій Горошко працевлаштувались у закладі, який перевіряли, – пише Громадське. Волинь.

Уже кілька разів Громадська рада збиралася для того, щоб знайти спосіб позбутися людей, які своїми діями знівелювали ідею цього дієвого дорадчого органу і кинули тінь на своїх колег.

На засіданні зачитали лист від Самооборони Волині, у якому громадська організація   повідомляє про відкликання Богдана Рущинського з ради, адже 25 вересня його виключили із самооборони через вищезгадані причини.

Що ж до Андрія Горошка, то як тільки мова зайшла про виключення його зі складу Громадської ради і з посади очільника “антикорупційної” комісії, то він накинувся з кулаками на  свого колегу по громраді Сергія Рупчева. Як це було, – дивіться на відео.