Мер Рожища розповів, чого чекає від депутатів

Новообраний міський голова Рожища В’ячеслав Поліщук розповів, чи задоволений результатами місцевих виборів.

Про це пише Район. Рожище.

За словами рожищенського мера, вибори мали багато недоліків.

«Нині маємо таку ситуацію, що деякі округи не отримали жодного представника в раді, а інші – по два-три. Виборці приходили голосували за конкретну людину, але внаслідок арифметичного підрахунку ці люди не пройшли в раду. Наприклад, якщо взяти за старою системою, то з 26 округів на 20-ти – найбільше голосів набрали представники політичної партії «Батьківщина». Тобто люди обирали тих, кого вони добре знають і кому довіряють. Але в процесі розрахунків ці люди до ради не потрапили», – розповів посадовець.

Як стверджує мер, депутатський склад суттєво оновився, десь на 60-70%. Мовляв, досвід попередників та завзятість нових депутатів повинні дати хороші результати. Однак, першочергово потрібно визначитися з округами, аби кожен мав свого представника у раді.

Від новообраних депутатів Поліщук чекає конструктивного діалогу, взаєморозуміння і співпраці.

«Вони мають по максимуму спілкуватися з людьми на своєму окрузі, аби знати їхні проблеми, та намагатися їх вирішити. І головне, кожен має усвідомити просту істину, що вони стали депутатами міської ради, а не Верховної чи президентами. Бо звучить дуже багато гасел, обіцянок та мрій, які на місцевому рівні просто неможливо зробити. Добре, що є завзяття, але перш за все треба засукати рукави і готуватися до великої та копіткої праці. Тобто не говорити, а робити», – запевняє волинян.