Волинь: багатодітна мати зберігала арсенал зброї

Патрони до автомата, пістолета та гвинтівки, а також бойові гранати із запалом до них зберігала мешканка Горохівського району.

Жінка стверджує, що знайшла арсенал, ‒ пише Волинська газета.

Про знахідка правоохоронців не повідомила, планувала в подальшому зброю перепродати. Кому й навіщо – не зізналася. Так само, як не розкрила правду, звідки насправді отримала дві бойові гранати – «Ф-1» із запалом до них, «РГД-5», одинадцять автоматних патронів калібру 5,45х39 мм, один пістолетний патрон калібру 7,62 мм і п’ять гвинтівочних патронів калібру 8х57 мм.

Багатодітна мати також повідомила, що після того, як знайшла біля смітника пакет із небезпечними предметами, вирішила переховати його у свого знайомого. А щоб той знайомий не відповідав за співучасть, сказала, нібито чоловік не питав і не здогадувався про вміст пакета, котрий мав у нього зберігатися.

За незаконне поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними речовинами жінці загрожувало три роки і 6 місяців тюрми. Проте Горохівський районний суд вирішив застосувати до уродженки с. Брани менш жорстке покарання – рік іспитового строку.