Володимир: із кінотеатру «винесли» близько 80 тисяч гривень

Невідомі зловмисники розбили вікно у кабінеті директора культурно-мистецького центру у Володимирі-Волинському та пограбували заклад. Крім того, «винесли» близько 80 тисяч гривень із кінотеатру імені Шевченка.

Інцидент трапився вночі 19-го листопада, ‒ пише Буг.

На цьому крадії не зупинилися. Вибивши ногами двері директорської, проникли в кінотеатр імені Шевченка, де винесли із каси велику суму грошей.

Як розповіла директор КМЦ Катерина Петрович, зловмисники в її кабінеті не зачепили ні комп’ютера, ні принтера, ні дороговартісних картин. Поперевертавши папери, позривавши зі стін мистецькі твори, крадії дісталися до скриньки із грошима, які люди жертвували на потреби реабілітаційного центру воїнів АТО у Ковелі. Сума збитків – приблизно від 300-т до 500-т гривень.

«Злодії як мінімум дивні – вони розбили лише один вазон, який стояв на вікні. Усі інші – обережно поскладали в стороні. Порозривали пакунки із ручними роботами майстринь, познімали зі стін картини. Що вони шукали – можливо, сейф, як у фільмах», ‒ розповідає директор.

У кінотеатрі також оргтехніка та дороге обладнання залу для демонстрації 3D-фільмів ‒ на місці. Вибивши двері у приміщення каси, грабіжники наробили рейваху та забрали готівку. Зі слів директора кінотеатру Андрія Недбала, на момент пограбування там зберігалося 3 тисячі доларів та 10 тисяч гривень.

«Коли мені вранці повідомили про те, що мій заклад пограбовано, я сподівався лише на те, що не забрали 3D-окуляри та апаратуру – комп’ютери та іншу техніку для демонстрації. Це б дуже вдарило по моєму бізнесові», – каже він.

Від ранку на місці злочину працюють правоохоронці. Наразі офіційних коментарів вони не дають. Кажуть, тривають слідчі дії. Основною причиною такого легкого заробітку для злодіїв міліціонери вважають повну відсутність охорони, сигналізації та навіть елементарних металевих решіток на вікнах 1-го поверху держустанови.