Сказали, для кого збиратимуть гроші на джазі в Луцьку

У рамках 15-го Міжнародного благодійного джазового фестивалю «JAZZ BEZ 2015» у Луцьку збиратимуть гроші на лікування пораненого бійця 24 бригади Віктора Качули.

Про це пише IA ZIK.

На фестивалі збиратимуть кошти для поранених військових в АТО, оскільки організатори зробили все можливе, щоб вхід був безкоштовним. «Сподіваємось, що гості фестивалю зможуть долучитись до благодійності і замість того щоб купувати квиток – пожертвують кошти на добру справу», – повідомили організатори.

За інформацією волонтерів, під час фестивалю збиратимуть гроші на лікування пораненого бійця 24-ї бригади Віктора Качули, який підірвався на міні на Луганщині.

Житель села Ветли Любешівського району Віктор Качула, який виховує сімох дітей, був поранений 9 вересня. Родина завдяки волонтерам дізналася про долю Віктора лише через тиждень, він перебував у реанімації Харківського шпиталю. За життя Віктора боролись харківські лікарі, було проведено майже десяток операцій. Коли стан Віктора зафіксувався як стабільно важкий, його разом з іншими пораненими бійцями доставили до Київського обласного госпіталю.

Допомогти військовому можна, переказавши кошти на картку «Приватбанку» № 4149 4978 2606 8993 (Качула Віктор).