Луцьк: у підприємця відберуть землю в парку

У Луцьку земельні ділянки у центральному парку, незаконно надані підприємцю, мають бути повернуті у комунальну власність.

Вартість цих ділянок перевищує 550 тисяч гривень, – повідомили у волинській прокуратурі.

Рівненський апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційні скарги Луцької міської ради та підприємця на рішення суду, яким задоволено позов прокурора до мерії і підприємця.

Як уже повідомлялося, ще у квітні 2010 року Луцька міськрада дозволила підприємцю розмістити на цій землі у парку групу малих архітектурних форм торгового павільйону та літніх кафе й провести благоустрій дитячого містечка для провадження підприємницької діяльності строком на 10 років. При цьому міська рада уклала із підприємцем договір особистого строкового сервітуту.

Однак, таке рішення міськради було незаконним.

Відтак, прокурор міста Луцька звернувся до Господарського суду Волинської області з вимогою скасувати незаконне рішення міської ради та визнати недійсним договір земельного сервітуту.

Позов прокурора суд задовольнив та зобов’язав підприємця звільнити й повернути земельні ділянки вартістю понад 550 тисяч гривень у власність громади. Наразі це рішення залишив без змін і суд апеляційної інстанції.