До Луцька приїде іменитий спортивний «десант»

У Луцьку відбудуться засідання виконкому та конференція Федерації легкої атлетики України, учасниками якої стануть відомі спортсмени та чиновники від спорту.

До Луцька приїдуть, крім членів виконкому ФЛАУ, президенти усіх обласних легкоатлетичних федерацій, а також відомі у минулому спортсмени – Наталя Добринська, Іоланта Хропач, Людмила Бризгіна, Інга Бабакова (на фото), Іван Гешко, – повідомили у волинській федерації легкої атлетики.

Європейським гостем Луцька буде почесний віце-президент Європейської Атлетики (ЄА) Карел Пільний.

Він відвідає Конференцію ФЛАУ, огляне відреконструйований стадіон «Авангард», дасть свою професіональну оцінку щодо його готовності до прийому європейських змагань, адже Луцьк готується до проведення у 2016 році кількох важливих змагань, а також розглядається як місце проведення європейських легкоатлетичних форумів у 2017 році.

Запрошуємо журналістів Луцька відвідати прес-конференцію Карела Пільного, яка відбудеться на стадіоні «Авангард» 20 листопада о 12.00. З 11:00 пан Пільний оглядатиме реконструйовану головну спортивну арену області.

Також в федерації повідомили, що в квітні 2016 року в Луцьку відбудеться Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина, в червні – чемпіонат України з легкої атлеитики, на якому відбуватиметься відбір на Олімпійські ігри в Ріо, а на 2017 рік Авангард хоче заявитися на Чемпіонат Європи.