Волинь: судили винуватця пʼяної аварії

Ківерцівський районний суд засудив винуватця п’яної аварії.

Зокрема, ще в кінці квітня цього року захмелілий волинянин, керуючи незареєстрованим мотоциклом, на дорозі збив людину, ‒ пише Під прицілом.

Як вдалося встановити під час досудового розслідування, троє товаришів приїхали у село Журавичі в гості до знайомого. Гостина переросла у застілля. Добряче напившись,один із завсідників вирішив прогулятися. Помітивши зникнення товариша, обвинувачений на мотоциклі вирушив на його пошуки, а «штурманом» взяв знайомого, який жив у цьому селі.

Захмелілий водій та його пасажир помітили зниклого чоловіка, який стояв посеред дороги з розставленими руками та не збирався відходити з дороги. Намагаючись об’їхати п’яного та неадекватного друга, волинянин зачепив його лівою захисною дугою мотоцикла, після чого той впав на землю. Підійшовши до потерпілого, водій намагався підняти його, однак той почав скаржитись на біль в нозі. Таким чином, обвинувачений одразу ж почав телефонувати у швидку.

Як розповів брат постраждалого у суді, коли він приїхав на місце ДТП, то побачив родича на обочині з вибитою ногою. Швидка допомога, яка приїхала за викликом, доправила чоловіка в Ківерцівську ЦРЛ. В травматологічному відділенні лікарні запевнили, що нічого страшного немає, вставили колінну чашечку та поклали ногу на витяжку. Проте вже наступного дня вранці йому зателефонували з лікарні і повідомили, що його брат помер. Тому чоловік вважає, що у смерті брата винен саме водій мотоцикла, який скоїв наїзд. Вже у суді він наполягав на суворій мірі покарання.

Проте, як стало відомо під час суду, згідно з висновком судово-медичної експертизи, внаслідок ДТП постраждалому було спричинено тілесні ушкодження середньої тяжкості. Натомість помер він від гострої серцево-судинної недостатності, а не від травм, отриманих внаслідок аварії.

Своє чергою, винуватець ДТП щиро розкаявся та активно сприяв у розкритті злочину. Проте стало відомо, що обвинувачений раніше притягувався до кримінальної відповідальності, а також має непогашену судимість.

Отож, беручи до уваги всі обставини справи, Ківерцівський районний суд визнав підозрюваного винним у ДТП та призначив покарання 2 місяці арешту. А також ухвалив стягнути з засудженого на користь брата загиблого 181 гривню матеріальної шкоди.