У Луцьку кіберполіція зловила шахраїв-іноземців

Шахраїв, які «чистили» картки одного з банків, зловили кіберполіцейські Луцька.

Сума завданих збитків ‒ 20 тисяч гривень, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

У Луцький відділ поліції надійшло повідомлення від директора одного з банків про те, що в банківській установі зафіксовані факти несанкціонованих списань грошових коштів із скомпрометованих банківських карток, емітованих банківськими установами США та ЄС, у торгових точках обласного центру з використанням POS-терміналів банку.

Під час проведення розслідування працівниками Волинського відділення протидії кіберзлочинам Поліського управління департаменту кіберполіції національної поліції України зловмисників встановлено. Ними виявились 3 громадянина сусідньої держави.

Під час проведення огляду транспортного засобу, на якому пересувались шахраї, правоохоронці вилучили техніку, за допомогою якої зловмисники здійснювали незаконні фінансові операції. Зокрема: ноутбук, 5 банківських платіжних карток, пристрій для запису інформації на магнітні стрічки карток (стирання та нанесення неправдивої інформації), мобільні телефони, електронні носії інформації, блок для безперебійної подачі напруги 220 Вольт. Крім цього, поліцейські вилучили побутову техніку, придбану з використанням скомпрометованих банківських карток.

Зараз сума завданих збитків становить понад 20 тисяч гривень.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від трьох до восьми років позбавлення волі. Триває слідство.