Назвали попередню причину пожежі в центрі Луцька

Старовинний будинок на вулиці Кривий Вал у центрі Луцька міг загорітися через стару проводку.

Про це повідомляє Район. Луцьк.

Після обіду на вулиці Криий Вал,12 зайнявся двоповерховий будинок, який був побудований 1927 року. Місцеві мешканці розповідають, що пожежа сталася через те, що в одній із квартир була увімкнена пральна машинка. Очевидно старі електромережі не витримали навантаження та замкнули, відтак зайнялася квартира на другому поверсі будівлі.

«Спитайте у ЖЕКу, за що ми платимо? 60 років він нічого не роблять: ні проводку не міняна, ні ремонтів ніяких. Я із неповнолітнім сином залишилася на вулиці ночувати, у квартирі все мокре, і неймовірно смердить, все у диму. Чому у нас вже стільки років ніхто нічого не ремонтує, за що ми сплачуємо кошти?» – крізь сльози кричала одна з місцевих мешканок, квартира якої тепер вся у воді та сажі

Жінка також розповіла, що свого часу з’ясовувала стосунки із ЖЕКом у судовому порядку.

На місце надзвичайної події прибув також представник ЖКП № 3, на балансі якого перебуває злощасний будинок. Чоловік поводився дещо зухвало, але після зауваження пожежника заспокоївся.

«Вогонь виник у квартирі № 7. На кухні практично все знищено. Попередньо причиною було коротке замикання, але всі деталі встановить слідство. Квартиру здавали в оренду, власник наразі перебуває у Києві, завтра має прибути до Луцька», – розповів черговий інспектор Луцького міськрайонного відділу ДСНС Віктор Левчук.

Орендар Назар, який проживав у квартирі, що згоріла, про причини займання розповів коротко.

«Як я можу знати, що сталося, якщо мене не було вдома. Була увімкнена пральна машинка», – зазначив хлопець.

Наразі на місці пригоди працює слідчо-оперативна група. Пожежники вже повністю приборкали вогонь. Залишаться лише відкритим питання, де будуть сьогодні ночувати мешканці будинку та хто їм компенсує збитки, які спричинила пожежа.