Історія від волонтера: волинські матері Героїв

Волинянка Галина Плоцедим, син якої загинув на війні, щомісяця переказує левову частину зарплатні волонтерам.

Волонтерську місію несе і Галина Шател, син якої вдруге пішов добровольцем на війну, – йдеться у повідомленні «Народної самооборони м.Рожище» у соціальній мережі Facebook.

Подаємо допис без змін і правок:

«Жінка, мати, берегиня… Скільки випробувань випадає на її долю?! А особливо тоді, коли доводиться відряджати рідну кровинку на війну.

Прокидаючись та засинаючи із думкою про свого хлопчика, долаючи важкі іспити долі, матері щодня підтримують синів, а ночами в молитвах благають у Бога заступництва. Вони віддають для захисту Вітчизни найдорожче − своїх дітей − і водночас активно поповнюють армію волонтерів.

Яскравим прикладом незламності материнського духу є Галина Плоцедим із Рожища. Жінка втратила на цій жорстокій війні сина, свою найбільшу надію. Але не втратила доброти свого серця. Щомісяця мати загиблого Героя жертвує левову частку своєї зарплатні для бійців АТО, підтримує синових побратимів психологічно. І кожного разу, прохаючи Всевишнього за спасіння душі загиблого Олександра, благає Його покласти край цій війні, аби жодна з матерів не зазнала, як спустошує душу невимовний біль втрати…

Волонтерську місію активно несе й мама вояка АТО Дмитра Шатела – Галина Іванівна з Валер’янівки. Син удруге пішов добровольцем на Донбас. Нині проходить службу в морській піхоті під Маріуполем. Жінка неодноразово передавала продукти військовослужбовцям на Схід. Бо впевнена: це найбільше, що нині для них може зробити. Ось і сьогодні багато продуктів з материнським благословенням передала тим, хто стоїть на сторожі нашого спокійного сну.

Слава матерям, які виростили Героїв!»