Історія передвиборчого фейку: «побита» лучанка забрала заяву

Лучанка, яка стверджувала, що її побили під час зустрічі із одним із кандидатів у мери, відмовилася від свідчень.

Про це інформує «Волинський інформаційний портал».

Нагадаємо, що у передвиборчий період буцімто під час зустрічі із тоді ще кандидатом (а нині – переможцем виборів на посаду міського голови) Миколою Романюком побили жінку, котра нібито висловлювала йому критичні зауваження.

Пізніше жінка прийшла на один із ефірів на телебаченні із велетенським синцем під оком і повторила розповідь про нібито побиття.

Щоправда, ані свідків побиття, ані інших людей, хто би міг підтвердити правдивість слів Віри Веліжанської, не знайшлося. Натомість одна із учасників зустрічі з Миколою Романюком розповіла, що жінка прийшла на захід п’яною, ледве трималася на ногах, кричала, штовхала людей і загалом поводила себе неадекватно. Коли дебоширку попросили покинути зустріч, вона спокійно і без ексцесів покинула будівлю, тож ніхто її не чіпав.

Веліжанська забрала свою заяву і відмовилася від звинувачень.

«Вона не бажає співпрацювати з правоохоронними органами», – розповів начальник Луцького МВ ГУ НП у Волинській області Ігор Муковоз. Відтак, згідно з законодавством, за відсутності обвинувальної заяви, справу про «побиття» закрили.