Французькі поліцейські заявили про дев’ятого терориста

Французькі поліцейські виявили відеозапис, на якому може бути дев’ятий терорист, що здійснив атаки в Парижі увечері 13 листопада.

Про це пише ТСН.ua.

Виявлений на відео чоловік може бути одним з двох терористів, які стріляли по парижанах з машини. Другим вважають Абдеслама Салаха, оголошеного в міжнародний розшук.

Нагадаємо, 13 листопада в Парижі відбулася серія терактів. Жертвами нападів стали щонайменше 129 осіб. Терористи влаштували кілька перестрілок в різних частинах міста, здійснили три вибухи біля футбольного стадіону, а також захопили заручників в концертному залі. Вісьмох терористів силовикам вдалося ліквідувати.

За офіційними даними французької прокуратури у нападах на Париж брали участь 8 осіб, які були знищені. 15 листопада The Washington Post з посиланням на європейську розвідку, назвала імена трьох паризьких терористів.

Стало відомо, що в організації терактів в Парижі брали участь два жителя Бельгії, брати Ібрагім та Салах Абдельсалами.  У обох було громадянство Франції. Один з братів був безпосереднім виконавцем теракту, він підірвав себе увечері 13 листопада.