З Німеччини їде допомога на Волинь

Німецькі друзі зібрали для жителів Волині великий вантаж гуманітарної допомоги, який в ці вихідні відправили в Україну.

Основна турбота зараз у тому, щоб машина безперешкодно пройшла через український кордон, – пише Телеграф з посиланням на Укрінформ і керівника Центрального союзу українців у Німеччині (ЦСУГ) Людмилу Млош.

“Ми відправили майже 8 тонн вантажу: 150 шкільних парт і 248 стільців до них, 9 шкільних дощок, 3 проектора; одяг, трохи побутової техніки, а також меблі для багатодітної сім’ї одного загиблого героя АТО, якому місцева влада виділила квартиру”, – перерахувала Млош те, що знаходиться зараз в дорозі.

Речі, знос яких не перевищує 25%, зібрали парафіяни берлінської церкви. До її настоятеля, священика Андреаса Гертеля, з проханням допомогти, звернулася Людмила Млош ще влітку. Шкільні меблі подарувала одна зі шкіл столичного району Райніендорф. На місці її розподілить волинська волонтерська організація “Європейський вектор”, в якій чимало заявок від шкіл, які взяли багато дітей переселенців.

Наразі вантаж без проблем відправили з Німеччини, для чого Млош сама їздила на митницю в Франкфурті-на-Майні, у співробітників якої документи не викликали ніяких нарікань.