Вибори мерів в Україні відзначилися зеленкою та судами

Офіційних результатів виборів іще немає, але в більшості міст переможці вже приймають вітання.

У шести містах із 29 перемагають ті, хто в першому турі посів друге місце, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Комітет виборців України і незалежні спостерігачі відзначають, що другий тур виборів мерів міст відбувся без серйозних порушень.

У Чернівцях та Луцьку перемогли чинні мери – Олексій Каспрук та Микола Романюк. В Івано-Франківську – свободівець Руслан Марцинків. У Запоріжжі – самовисуванець Володимир Буряк. У Сумах – чинний голова Олександр Лисенко. В Ужгороді – представник партії “Відродження” Богдан Андрєєв. В Дніпропетровську – представник “Укропу” Борис Філатов. У Павлограді переміг представник “Опозиційного блоку” Анатолій Вершина.
У Миколаєві кандидат від “Опоблоку” Ігор Дятлов, не дочекавшись офіційного оголошення результатів, уже привітав із перемогою свого опонента Олександра Сенкевича від “Самопомочі”. За нього віддали свої голоси майже 55% виборців.

У Львові пораховані всі голоси. За даними міської виборчої комісії, чинний очільник Андрій Садовий набрав більше 61%.

У Кременчуці в другому турі виборів переміг віце-мер, представник партії “Поруч” Віталій Малецький. У нього удвічі більше голосів, ніж у суперника – кандидата від Блоку Порошенка. Виборчий процес у місті особливо запам’ятався людям, які збирали дані для екзит-полів. Чотирьох із них невідомі облили зеленкою. Згодом кривдників затримали правоохоронці.

У Кіровограді переможця виборів, імовірно, визначить суд. Там різниця між кандидатами складає буквально кілька десятків голосів. Обидва штаби вже заявили про свою перемогу. Представники провладного кандидата Андрія Райковича вимагають визнати вибори недійсними щонайменше по одній дільниці. Там із великою перевагою переміг конкурент – самовисуванець Артем Стрижаков.