У Парижі виявили квартиру терориста-смертника

Французька поліція знайшла і обшукала квартиру терориста-смертника Ібрагіма Абдесалама, який підірвав себе на бульварі Вольтера в Парижі в ніч на 14 листопада.

Про це повідомляє Le Figaro з посиланням на джерела в правоохоронних органах, передає ZN.ua.

За інформацією джерел, Абдесалам орендував квартиру в місті Бобіньї протягом тижня до терористичних атак.

У нього вдома знайшли телефони і пристрої для підслуховування. На думку поліції, терористи могли використовувати квартиру як штаб для підготовки терактів.

Нагадаємо, 13 листопада в Парижі відбулася серія терактів. Жертвами нападів стали щонайменше 129 осіб. Терористи влаштували кілька перестрілок в різних частинах міста, здійснили три вибухи біля футбольного стадіону, а також захопили заручників в концертному залі. Вісьмох терористів силовикам вдалося ліквідувати.
За офіційними даними французької прокуратури у нападах на Париж брали участь 8 осіб, які були знищені. 15 листопада The Washington Post з посиланням на європейську розвідку, назвала імена трьох паризьких терористів.
Стало відомо, що в організації терактів в Парижі брали участь два жителя Бельгії, брати Ібрагім та Салах Абдельсалами.  У обох було громадянство Франції. Один з братів був безпосереднім виконавцем теракту, він підірвав себе увечері 13 листопада.