Суд визнав незаконним рішення Ради про арешт Мосійчука

Рішення Верховної Ради про зняття недоторканності та арешт Ігоря Мосійчука Вищий адміністративний суд України визнав незаконним. Рішення може бути переглянуте Верховним судом.

Про це пише DW.

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) визнав незаконним дозвіл Верховної Ради арештувати та притягти до кримінальної відповідальності народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Захист Мосійчука, який і подав позов до ВАСУ, розраховує отримати рішення суду упродовж п’яти днів та представити його в Печерський районний суд Києва, який має розглянути питання про запобіжний захід народному депутату 20 листопада.

Нагадаємо, Верховна Рада дала згоду на арешт Мосійчука 17 вересня після демонстрації генпрокурором Віктором Шокіним відео, на якому людина, схожа на Мосійчука, називає “розцінки” на депутатські “послуги”. За рішенням суду від 18 вересня, Мосійчук мав перебувати під вартою упродовж двох місяців. 15 листопада о 19 годині термін утримання під вартою сплив.

Зараз Мосійчук перебуває в одному з медичних закладів, де йому планують зробити операцію. Генпрокуратура доручила МВС запобігти ймовірній втечі Мосійчука за кордон.