Освітяни Луцька вимагають спростування брехні

Керівники освітніх закладів Луцька обурені неправдивою інформацією, поширеною деякими ЗМІ у передвиборчий період.

Відповідну заяву 17 листопада під час оперативної наради зачитав начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк, – пише Волинський інформаційний портал.

Так, у заяві йдеться, що директорський корпус навчальних закладів Луцька не збирався у передвиборчий період, щоб уникнути звинувачень у використанні адміністративного ресурсу. Натомість зараз керівники шкіл та садочків міста хочуть висловити обурення статтями, опублікованими на деяких інформаційних ресурсах.

«Звинувачення у хабарництві всіх директорів шкіл і завідувачів дошкільних навчальних закладів, залякування педагогічних колективів, піклувальних рад, використання коштів захищених статей бюджету для організації виборчого процесу на підтримку діючого мера, – і це далеко не повний перелік того брудного потоку зі сторінок видання», – йдеться у заяві.

Директори та завідувачі впевнені, що «псевдожурналісти» поширювали неправдиву інформацію з вказівок окремих політичних діячів, завдання яких – очорнити опонентів «Ми глибоко обурені брудними звинуваченнями, за які авторам публікацій потрібно нести відповідальність», – наголошують керівники освітніх закладів. Тож вони вимагають спростування від журналістів, які «переступили межу моральності».