Луцьк: молодь навчатимуть волонтерству

У Луцьку започаткували проект «Волонтерський інкубатор», метою якого є популяризація волонтерського руху серед місцевої молоді.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на ГО «Переселенці Криму та Донбасу».

Організатори проекту – ГО «Переселенці Криму та Донбасу» та викладачі Східноєвропейського нацунівеситету – розробили теоретично-прикладну освітню програму «Волонтерський інкубатор» та мають наміри провести за нею навчання для студентів, представників внутрішньо переміщених осіб та місцевої громади Луцька.

«За допомогою нашого проекту ми хочемо донести актуальність інституту волонтерства до молоді, надати необхідні теоретичні і практичні знання та навички, які будуть необхідні їм, як волонтерам і у мирні часи, так і під час роботи у зонах військового конфлікту», – зазначила координатор проекту, член ГО «Переселенці Криму та Донбасу» Олена Якобсон.

Під час проекту молоді люди отримають базові знання з деонтології, першої медичної допомоги, психології, юриспруденції а також основні практичні навички для роботи з воїнами АТО та членами їхніх родин, інвалідами, сиротами та іншими вразливими категоріями населення. Протягом проекту плануються зустрічі студентів «Волонтерського інкубатора» з діючими досвідченими волонтерами, які працюють в різних сферах волонтерського руху.