Луцьк: чоловік у помсту за брата зарізав товариша

В одній з луцьких багатоповерхівок посиденьки за чаркою закінчилися вбивством.

Лучанин разом зі своїм братом, співмешканкою, її родичем та друзями відпочивав у себе вдома за чаркою горілки. Раптом чоловік почав сперечатися зі своєю благовірною, однак за неї почав заступатися її рідний дядько. Тоді чоловіки вийшли у підʼїзд на східці, аби там з’ясувати стосунки. За кілька хвилин один із гостей вирішив примирити чоловіків та вийшов до них, проте він одразу ж побачив, що господар квартири лежить на підлозі без свідомості. Жінка, побачивши таку картину, зчинила ґвалт, мовляв її кавалера вбили, ‒ пише Під прицілом.

На це відреагував брат непритомного чоловіка, який накинувся на кривдника та вдарив його в живіт. Присутні подумали, що він просто вдарив чоловіка, однак вже за кілька секунд люди побачили кров. Тож всі зрозуміли, що у нього в руці був ніж.

Удар прийшовся чоловіку просто в серце. Один з гостей тоді почав закривати рану рукою, аби хоч якось врятувати життя чоловіку, і в той же час кричав, аби люди викликали швидку. Проте, коли він побіг на вулицю, аби зустріти медиків, то за цей час чоловік уже помер.

Наразі нападник перебуває на лаві підсудних, а на час розгляду справи в суді ‒ в СІЗО. Чоловіку інкримінують умисне вбивство, за що передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Сьогодні ж у суді були допитані брат обвинуваченого та його товариш, який намагався спинити кров потерпілому. Самого обвинуваченого ще не допитували в суді, проте перед засіданням він пояснив, що на той момент не усвідомлював, що він робить, адже був переконаний, що його брата вбили, а тому накинувся на кривдника, аби помститися.