«Дорогі депутати. Волинь». Випуск №17

Автори «Дорогі депутати. Волинь» підготували сімнадцятий випуск програми.

Відео оприлюднено на сайті Громадське. Волинь.

Журналісти програми продовжують мандрувати різними населеними пунктами Волині та розповідати про проблеми, над вирішенням яких варто працювати волинським нардепам.

У сімнадцятому випуску програми йдеться про проблеми 19-го та 23-го виборчих округів:

– У рубриці «У центрі уваги» йтиметься проблеми волинських гірників. Ці питання неодноразово звучали у стінах Верховної Ради та в профільному міністерстві, проте вирішити повністю їх так і не вдається.

– У рубриці «Про актуальне» розповідається про життя 23-го виборчого округу без свого представника у Верховній Радій України. Уже не один місяць, після смерті Ігоря Єремеєва, мешканці 23-го виборчого округу живуть без свого представника в Парламенті.

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об’єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

“Дорогі депутати. Волинь” – це спільний проект Громадянської мережі ОПОРА, “Громадського. Волинь”, Громадського телебачення і проекту USAID РАДА. З програми глядачі дізнаються про діяльність та бездіяльність народних обранців, про зарплати, офіси, внутрішню “кухню”, “совковий дух” Верховної Ради України і міжнародний досвід парламентаризму.