У Луцьку влаштували звукову терапію для військових

Ініціатори проекту “АРТ Постріл” влаштували в Луцьку виступ гурту “Миродзвін”, під час якого військовим проводили звукову терапію.

Про це йдеться в повідомленні, яке опубліковане на сторінці ініативи в Facebook.

“Сьогодні була справжня арт реабілітація через гармонію звуку. Неймовірне враження. Більшість учасників дійства поглинули в свідомий сон, дехто заплакав, дехто лежав з посмішкою на вустах. Всі розслабитися і ввібрали в себе надтонкі звуки дзвонів і мелодію чаш. надзвичайна подяка людям, котрі створили нам цю гармонію звуку Максиму, Оксані, Владиславу та Олегу. Музиканти грали абсолютно безкоштовно і відгукнулися за першим проханням подарувати людям радість. Ваш “Миродзвін” дійсно несе МИР”, – йдеться в повідомленні.

“Дякую волонтерам Андрію Попику за привезені і організовані мати для лежання, вдячні Валентину за організовані каремати. Найважливіше вдячні людям: дівчатам, дружинам і дітям наших бійців АТО за те, що були поряд з ними і допомагали ім ррозслабитися і побути відкритими. Вдячні лікарю госпіталю Тетяні Масіковій за допомогу в організації дороги бійців до галереї. Було сильно. Краса і гармонія робить чудеса. Потрібно не зупинятися”, – сказано наприкінці.