У Луцьку підліток викинув із балкону сміття, постраждала людина

Неповнолітнього лучанина судили за те, що він скинув з балкону своєї квартири шматок облицювальної плитки та влучив ним у перехожого.

Так, наприкінці липня молодик разом зі своїм товаришем розважався на балконі. Згодом хлопці вирішили повернутися в квартиру, однак господар помешкання затримався та скинув з балкону 9-го поверху шматок облицювальної плитки. Проте в цей час під будинком йшов чоловік, який «спіймав» уламок плитки своєю рукою, ‒ пише Під прицілом.

Хлопчина перелякався, забіг до квартири та розповів про все своєму товаришеві. А вже через кілька годин до квартири бешкетника прийшли правоохоронці та розповіли йому, що чоловік, який йшов під будинком, отримав серйозну травму руки. На підставі цього правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Коли справа дійшла до суду, то з висновку судово-медичної експертизи стало відомо, що постраждалий отримав забійно-рвану рану кисті лівої руки з пошкодженням сухожилля та багатовідламковий перелом п’ясної кістки.

В судовому засіданні неповнолітній хуліган визнав себе винним та детально розповів про інцидент. Хлопець просив пробачення у потерпілого та пообіцяв, що більше такого не робитиме.

Зважаючи на це, суд призначив йому покарання у вигляді 120 годин громадських робіт, а батьки бешкетника змушені будуть відшкодувати постраждалому 5 000 гривень матеріальної та 10 000 гривень моральної шкоди.