Наступного року на волинські дороги хочуть дати 100 мільйонів

У 2016 році на будівництво та влаштування інфраструктури доріг Волинської області з обласного бюджету планують виділити близько 100 мільйонів гривень. Аналогічну суму планують отримати із державного бюджету.

Про це під час оперативної наради 16 листопада повідомив голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик.

За його словами, він провів зустріч в «Укравтодорі» з питань перспектив розвитку і реалізації інфраструктурних проектів області на 2016 рік. Гунчик розповів, що область отримала лист щодо співфінансування проектів від керівника «Укравтодору» на 2016 рік. Водночас він нагадав, що цьогоріч обласний бюджет виділив 21 мільйон гривень, з яких освоїли вже 15. На наступний рік планують у п’ять разів збільшити суму на інфраструктурні проекти.

Разом із тим він просить забезпечити співрозмірну суму з держбюджету, не враховуючи коштів на дорогу Луцьк –Львів. Тож цього тижня начальник департаменту інфраструктури працюватиме в Києві, щоб спільно напрацювати пропозиції.

ОДА не планує виносити пропозицію про ліквідацію автодору, тож губернатор подасть пропозицію реорганізувати всеукраїнську структуру ‒ скоротити філії до 10, проте організувати їх добре. Робочу нараду щодо цього проведуть в ОДА 17 листопада.