На Волині зафіксували лише 5 порушень у другому турі виборів

Під час виборчого процесу на Волині працювали 22 представники місії ОБСЄ та представники інших місій, які зробили висновок, що вибори були «конкурентними та добре організованими».

Про це 16 листопада під час оперативної наради повідомив керівник апарату Волинської обласної держадміністрації Дмитро Дубняк.

Він розповів, що всі дільниці в день голосування відкрилися вчасно та працювали до 20-ї години. У голосуванні 15 листопада взяли участь 43,3% виборців в області, зокрема явка у Луцьку ‒ 43,1%. Для охорони громадського порядку у день виборів задіяли 244 поліцейських, понад 80 працівників ДСНС та 76 представників громадських формувань.

Також Дубняк розповів, що на 16 листопада зареєстровано 5 подій, по яких проводять перевірку. Це, зокрема, виготовлення агітаційної продукції, розміщення інформації у мережі інтернет, особа, що агітувала за одного з кандидатів, та два випадки пошкодження бюлетенів.

За виборами в області стежили 22 представники місії ОБСЄЄ, які зробили висновок, що вибори «були конкурентними і добре організованими». Проте спостерігачі підкреслили необхідність проведення реформ,оскільки багато інформації перед виборами розміщували на платній основі. «Вибори пройшли демократично і прозоро», – підсумував Дубняк.