На Волині влаштовують експеримент

Волинську область визначили як пілотну з упровадження електронної адміністративної послуги «Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації».

Таке рішення ухвалили фахівці-експерти Державного агентства з питань електронного урядування України та Державної архітектурно-будівельної інспекції України, – повідомили у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Аби отримати адміністративну послугу необхідно подати відповідні документи через портал http://www.e-dabi.gov.ua. За результатом надання адміністративної послуги слід звернутися у ЦНАП м. Луцька.

Після внесення змін до чинного законодавства щодо практичного застосування результатів надання адміністративних послуг у формі електронних документів послуга надаватиметься повністю в електронному вигляді.

Довідково:

10 листопада 2015 року відділом ІТ апарату облдержадміністрації проведено навчання з представниками інспекції архітектурно-будівельного контролю в області. Заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб повідомив, що офіційний початок проекту – 16 листопада 2015 року. Облдержадміністрації надано відеоролик із метою популяризації проекту серед населення шляхом його розміщення на телебаченні, в Інтернеті.