Історія від волонтера: бельгійська допомога

Опублікували звіт благодійного проекту психологічної реабілітації військових «Зігрій душу».

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла куратор виставки з боку Бельгії, художниця, член спільноти українців у Бельгії Надія Сенчак.

Подаємо її допис без змін та правок:

Звіт про збір коштів на психологічні реабілітації бійців АТО, про проект Зігрій Душу і проект АРТ Постріл.

Моя прихильність до проекту Зігрій Душу розпочалася ще в березні цього року, коли я запізналася з художницею і арт-терапевтом Тетяною Мялковською. Вона регулярно розміщувала фотографії, зроблені під час реабілітації, на своїй ФБ сторінці. Нам вдалося спільно зорганізувати першу виставку картин, зроблених підчас арт-терапії бійцями АТО в Брюсселі в місяці травні з підтримкою Обєднання Українок Бельгії. Роботи, представлені на виставці в Брюселі є результатом відданості і праці професійного арт-терапевта Тетяни Мялковської з хлопцями. Вони були засобом притягнути увагу до проекту Зігрій Душу, який наша громада щиро підтримала.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРОЕКТ«ЗІГРІЙ ДУШУ»

Під час святкувань з нагоди Дня Незалежності в нашому Посольстві ще раз показали виставку картин. За допомогою ОУБ Антверпен вдалося запросити з тої нагоди бійців АТО, які пройшли реабілітацію. Відвідали нашу громаду з проектом Зігрій Душу Анна Лисакова, Олександер Кравченко та Віталік Панасюк, яким були зорганізовані також екскурсії в Антверпен та Брюге.

Через літо ми з громадою зібрали художні матеріали (фарби/пензлі) на підтримку арт-терапії. Ці матеріали я особисто везла і передала Тетяні, коли їхала на пленер художників в Ізки, Закарпаття. В цей сам час відбувався 13-тий Заїзд медико-психологічної реабілітації бійців АТО. Мала також нагоду стрінутись з Анною Лисаковою та Олександром Кравченком, з якими говорила про певні нові розвитки у складі групи працівників проекту. Дороги між проектом Зігрій Душу та арт-терапевтом Тетяною Мялковською розійшлися. Розпочала вона в своїй арт студії П‘ятерня проект АРТ Постріл, де що неділі о 17.00 відбувається реабілітація бійців АТО через малювання. Художні матеріали які я везла від громади Бельгії використовуються в студії Тетяни Мялковської.

Фінансовий звіт :

Виставка Зігрій Душу- Брюссель
(продажа картин і пожертви) передано Анні Лисакові 1.323 євро

Виставка Посольство – Брюссель
(продажа картин і пожертви) передано Анні Лисакові 1.095 євро

Товариство Едельвейс – Антверпен 200 євро
Громада Нідерланди 360 євро
Кошти приїзду А. Лисакова, О. Кравченко, В. Панасюк -250 євро

Передано Анною Яворською 310 євро

Зібрано на Джаз вечорі в Брюселі організованим
Анною Яворською та Ігорем Хохоляком
(включено продані 3 малі картини по 30 євро) 625 євро
Разом : 935 євро

З продажі моїх цифрових друків Angels for Ukraine 310 євро
Передано проекту АРТ Постріл Тетяни Мялковської

Ще раз всім велике спасибі!