«Опора»: Романюк агітував з залученням адмінресурсу

У Луцьку за кандидата на посаду міського голови Миколу Романюка агітували лікарі, керівники комунальних підприємств та очільники інших волинських міст. Агітаційні ролики протягом усієї виборчої кампанії поширювали в інтернет-виданнях та на місцевих телеканалах.

В обласному центрі Волинської області кандидат на посаду Луцького міського голови від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Романюк протягом виборчого процесу з виборів 15 листопада здійснював агітацію з використанням адміністративного ресурсу, – повідомили у прес-службі громадського руху.

Зокрема, ветеринар комунального підприємства «Луцький зоопарк»Тетяна Литвин, завідувач відділення анестезіології Луцької міської клінічної лікарні Ярослав Семицький закликали голосувати за Миколу Романюка у відеороликах, які поширювались в інтернет-виданнях та на місцевих телеканалах з позначкою «Політична реклама».

Lytvyn za Romanjuka

Semytskyj za Romanjuka

Крім того, агітацію у ЗМІ від імені новообраних Ковельського, Володимир-Волинського та Нововолинського міських голів Олега Кіндера, Петра Саганюка та Віктора Сапожнікована користь Миколи Романюка зафіксовано в одному з волинських інтернет-видань.

Miski golovy pro Romanjuka