Луцьк: «Опора» зафіксувала перше порушення

У Луцьку на одній із дільниць спостерігачі виявили перше порушення.

Про це повідомляє «Опора».

Перше порушення у Луцьку зафіксували на дільниці №071031, що на вулиці Потебні, 52 у Луцькому вищому професійному училищі будівництва та архітектури. Так, під час ранкового засідання секретар дільничної виборчої комісії не вела протокол ранкового засідання.

Прокоментував зафіксований спостерігачем Громадянської мережі «Опора» факт голова ДВК №071031 Анатолій Хлібовський, включений до складу комісії за поданням кандидата на посаду Луцького міського голови Олександра Товстенюка.

«Між усіма членами нашої комісії розподілені певні повноваження. Не може бути спеціально виділено людину для написання протоколу. Секретар під час ранкового засідання займається спостереженням за підготовкою до голосування, щоб вибори пройшли чесно. Вона не може писати протокол. Протокол ранкового засідання буде складено після складання протоколу про підрахунок голосів», – заявив Анатолій Хлібовський.

Член виборчої комісії, на яку було покладено повноваження вести протокол ранкового засідання, Ганна Савіцька-Пасельська, включеної до складу комісії також за поданням кандидата на посаду Луцького міського голови Олександра Товстенюка так прокоментувала інцидент: «вести протокол засідання буду я. Ще протоколу немає, але ж засідання ще не закінчилось».