Поки інформації українців про постраждалих в Парижі нема, – МЗС

Під час учорашніх кривавих терактів у столиці Франції Парижі, де від рук бойовиків загинули щонайменше 153 людини, українці не постраждали.

Принаймні такою інформацією володіють працівники “гарячої лінії” Міністерства закордонних справ України станом на 8:00 суботи, 14 листопада. Дзвінків щодо постраждалих українців туди не надходило, повідомили ТСН.ua.

Зателефонувати на гарячу лінію МЗС можна за телефоном у Києві: +38 (044) 238-16-57, +38 (044) 238-17-77. У Посольстві України у Франції також працює цілодобова гаряча лінія: +33 (0) 143-060-737. Також у соцмережі Facebook створили спеціальну сторінку, на якій можна позначити своїх друзів, що з ними все гаразд і вони не постраждали під час терактів у Парижі. Сторінка розміщена за цим посиланням. Т

им часом у Києві люди всю ніч ішли до посольства Франції в Україні, що розташоване по вулиці Рейтарській, 39. Про це пише Gazeta.ua. Кияни несуть квіти та свічки, вшановують загиблих від рук терористів. Люди палять лампадки і свічки та кладуть їх біля сходів посольства. За годину більше двох десятків людей уже прийшли до будівлі.

ДИВИТИСЯ ФОТО ТЕРАКТУ В ПАРИЖІ

Приїжджають на таксі або йдуть пішки, в основному молодь.

“Першою прийшла вагітна жінка, десь о пів на другу ночі. Стала біля входу, почала запалювати запальничку, в руках тримала свічку. Я не одразу зрозумів, що сталося, новин не читав і не чув. Від неї і дізнався, що трапилося”, – розповідає охоронець посольства. Щогодини кількість свічок, лампадок та квітів збільшується. Люди просто стоять мовчки.