Заступник губернатора Волині – фігурант «сміттєвого» скандалу

У Нововолинську сумнівній фірмі з Німеччини виділили 4 гектари землі. За словами журналістки Ольги Євстігнєєвої, лобіював це рішення  заступник голови Волинського ОДА  Сергій Кошарук.

Про це йдеться в її розслідування, яке опубліковане на сайті Слідство.інфо.

Зокрема, як стверджує журналістка, в 4 українських містах німецька фірма “Інсіл” нібито планує збудувати тут сміттєсортувальні екотехнопарки. А це – сотні мільйонів євро капіталовкладень, 275 тисяч тон переробленого сміття на рік і робочі місця. Тільки от дані німецького реєстру насторожують. Статутний капітал “Інсілу” – лише 1 євро, а керівник компанії – німецький піарник Клаус Хеннінґ Бек.

Згодом з сайту “Інсілу” стає відомо – вони нічого не будують, а є лише посередниками між інвестором та містом. Точніше, 4 українськими містами. Серед них і Дрогобич, де не обійшлося без гучного скандалу.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВИЯВЛЕНІ ЖУРНАЛІСТАМИ ТА АКТИВІСТАМИ

Поки всі шукають гроші та хоч якісь згадки про “Інсіл”, окрім їхнього сайту, фірмі виділили ще чотири гектари землі у Нововолинську.

Це питання лобіював Сергій Кошарук, заступник голови Волинського ОДА, директор швейцарської фірми «BMC AG Treuhand und Finanzberatung», співвласника фірми «Інсілекоплюс Суїс ГМБХ», що, у свою чергу, входить до засновників ТЗОВ «Інсіл Дрогобич» та Нововолинський екотехнопарк, – пише журналістка.