Поліція: інформація про побиття бурштинокопача – недостовірна

Волинські правоохоронці спростували інформацію про те, що їхні колеги побили мешканця Маневицього району до смерті.

Про це повідомляє прес-служба структури.

Так, за словами поліцейських у Маневицькому районі ширяться чутки про те, що мешканця 30-річного мешканця села Хряськ побили правоохоронці, після чого він помер у лікарні. Мовляв, усе це трапилося під час охорони громадського порядку на місці незаконного видобутку бурштину.

Однак, у поліції цю інформацію спростували.

«Проведеною перевіркою правоохоронців встановлено, що 3 листопада 2015 року 30-річний житель села Хряськ Маневицького району звернувся у Волинський обласний наркодиспансер, аби пройти курс лікування. Перебуваючи на стаціонарному лікуванні у ВОНД, 8 листопада 2015 року чоловік помер. Відповідно до висновку судмедекспертизи смерть волинянина наступила внаслідок хронічної серцевої недостатності, ішемічної хвороби серця. Тому смерть цього чоловіка ніяк не пов’язана із тією інформацію, яка розповсюджуються», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці стверджують, що прив’язка до бурштинової лихоманки – це спекуляція на смерті чоловіка. Мовляв, чутки поширюють, щоб скомпрометувати правоохоронців і відновити незаконний видобуток бурштину.