У «Громадянській позиції» сказали, кого підтримують на виборах мера Луцька

На жаль, ні діючий міський голова, ні представник “Укропу”, що зараз змагаються за перемогу, не відповідають критеріям відбору кандидатів нашої політичної сили, – йдеться в заяві волинського осередку партії “Громадянська позиція”.

Заява опублікована на сторінці керівника облоргнізації Сергія Чурікова (на фото – зліва) у Facebook.

Публікуємо її без змін та правок:

Олександр Кралюк, кандидат на посаду Луцького міського голову, якого підтримувала “Громадянська Позиція” не отримав достатньої підтримки, щоб потрапити до другого туру виборів.

На жаль, ні діючий міський голова, ні представник “Укропу”, що зараз змагаються за перемогу, не відповідають критеріям відбору кандидатів нашої політичної сили. Волинська обласна організація політичної партії “Громадянська позиція” не підтримує жодного з кандидатів на посаду Луцького міського голову вдругому турі.

Попри це, закликаю прихильників нашоі партії, обовязково прийти на вибори 15 листопада та проголосувати. Я добре розумію, що це вкрай непростий вибір, але тільки активна громадянська позиція, може вплинути на результат виборів, навіть якщо це вибір “меншого зла”. В іншому випадку за Вас вибір зроблять інші, можливо, куплені виборці.

Активних лучан закликаю долучитись до громадських ініціатив, спрямованих на захист чесних виборів. Чимало моїх друзів і Волинян загалом розчаровані результатами місцевих виборів. Зневіра і розчарування громадян набагато страшніші ніж корумповані міські голови чи байдужі депутати. Будемо контролювати місцеву владу, вимагати від депутатів виконання їх обов”язків, а від політичних сил – виконання обіцянок.

Не будемо забувати, що депутатами стали багато чесних і принципових людей. Поки що вони в меншості. Ключова фраза “поки що”. А поки що разом оберемо кращого з гірших та не допустимо фальсифікацій та підкупу на цих виборах.

**********

Нагадаємо, раніше про непідтримку кандидатів, які вийшли в другий тур, заявили у “Народному контролі”.