Шпига: інтернет-бордель – законний

Волинські правоохоронці перевірили інтернет-бордель у Луцьку, однак обставин, які вказують на ознаки кримінального правопорушення не виявили.

Про це пише Четверта влада.

Нагадаємо, що нещодавно журналістка Мар’яна Метельська викрила Інтернет-бордель у Луцьку. Організатори орендували для цього будинок колишнього міліціонера Миколи Лисюка.

Після публікації журналістку запросили до УВМС по телефону, стверджуючи, що нібито вона уже тиждень не відповідає на дзвінки. Та відмовилась іти, оскільки ніякого офіційного повідомлення не отримувала, що повинна прийти і надати свідчення.

Мар’яна надіслала запит до УМВС на ім’я тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління національної поліції у Волинській області Петра Шпиги із питанням чи відкрили кримінальне провадження стосовно цієї справи та за якою статею відповідатимуть зловмисники. Відповідь на запит надали вчасно згідно із термінами встановленими Законом «Про доступ до публічної інформації».

Петро Шпига зазначив, що за цим фактом здійснена перевірка, однак обставин, які вказують на ознаки кримінального правопорушення, зокрема передбаченого статтею 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) на цей час не виявленого.

«Очевидно, тепер можна організовувати Інтернет-борделі, головне, аби не поширювати порнографічну продукцію», – констатує видання.