Ковель: отримали допомогу від французьких благодійників

Ковельське міжрайонне територіальне об’єднання отримало гуманітарний вантаж із Франції.

Про це у мережі Facebook повідомила волонтерка Наталія Соколова.
«Завдяки спільному проекту по допомозі медзакладам Волині між французькою Асоціацією “Медичної та Благодійної допомоги Франція-Украіна” та українському БФ “Патріоти Волині” вже третя лікарня в цьому році отримала якісне і вкрайнеобхідне медичне обладнання, спеціальні медмеблі, інвентар, перев’язочні матеріали. На цей раз донором стала Клініка Капіо міста Байона, яка реорганізувала влітку 3 клініки і подарувала ковельським медикам наркозно-дихальний апарат, сучасні операційні лампи, генератори теплого повітря, гідравлічні каталки, багатофункціональні ліжка, протипролежневі матраси, спеціальні шафи для лабораторій та харчоблоків, м’які крісла та інше. Згідно акту, отримано 26 різних позицій. Все це суттєво полегше перебування хворих волинян в лікарні та підвищить якість медичного обслуговування», –  пише Соколова.
Волонтерка додає, що вантаж отримали і завдяки французькій Асоціаціі IIMA та її керівниці Сігрід Дюма. Координували завантаження та відправку від Асоціації Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе  француженки українського походження Діана Долс та Мирослава Бровчук. Фінансові витрати  та «документальну тяганину» за доставку передачі і повністю взяв на себе БФ “Патріоти Волині”. Соколова дякує за  сприяння  Міністтерствам охорони здоров’я, Мінекології та Мінсоцполітики і Волинській митниці.

«Отже, лише 26 жовтня директор “Патріотів Волині” Pavlo Samolyukпередав допомогу в Ковельське МТМО, а вже через 2 тижні Головний лікар установи Oleg Samchuk відзвітував про повне і остаточне розподілення отриманого між 12 відділеннями, 2 поліклініками, пологовим будинком. Підписані всі акти, фонду та Асоціації надано повні звіти… Пацієнти з вдячністю посміхаються, що їх одужання важливе для людей з іншої країни, а лікарі складають нові списки вкрай необхідного))», – пише волонтерка.

Вона щиро подякувала усім, хто долучився до допомоги.