Кандидати у мери Луцька розповіли, як вирішуватимуть «водне» питання

Напередодні другого туру виборів мера Луцька, який відбудеться 15 листопада, кандидати у мери розповіли, як вирішуватимуть питання із гарячим водопостачанням у місті у разі перемоги на виборах.

Болюче для лучан питання поставили кандидатам журналісти «Громадського. Волинь».

Микола Романюк зауважив, що подібні труднощі виникли вперше минулого літа і були пов’язані з дефіцитом газу в Україні. Зараз, за словами Романюка, Луцьк поволі переходить на альтернативні енергоносії. Якщо вдасться втілити розпочаті проекти, то за два роки місто зменшить споживання газу на 20%. Микола Романюк не вважає ситуацію на комунальних підприємствах критичною і категорично проти того, щоб їх комерціалізувати. Уже мали прикрий досвід з котельнею на Карбишева.

Натомість його опонент Олександр Товстенюк вважає, що насамперед необхідно провести аудит на підприємстві «Луцьктепло», щоб визначитись, як вирішити проблеми і з заробітною платою, і з боргами, і з гарячою водою. За його словами, уся комунальна галузь Луцька є збитковою. Але Товстенюка не лякає такий стан речей. Він впевнений, що йому під силу зробити так, щоб до 2017-го року перебоїв у постачанні теплої води в оселі лучан не було.