Екс-нардеп від Волині, якого шукає Інтерпол, живе в Лондоні

Журналісти програми «Схеми» зустрілися з екс-нардепом Сергієм Бондарчуком у Лондоні.

Нагадаємо, Генпрокуратура підозрює, що колишній керівник ДК «Укрспецекспорт» Бондарчук заробляв мільйони доларів на міжнародних контрактах з ремонту авіатехніки. У червні його оголосили в розшук в Інтерполі.

«Його шукає Інтерпол, а ми вже з ним зустрілися. У Лондоні, посеред білого дня. Цей невловимий – Сергій Бондарчук – офіцер СБУ, бізнесмен, колишній народний депутат. Бондарчук був генеральним директором Державної компанії з імпорту та експорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт», – йдеться в репортажі авторів програми.

Колись за президента Віктора Ющенка Бондарчук отримав орден за заслуги та звання Героя України. Сьогодні ж, вітчизняні правоохоронці звинувачують Бондарчука у розкраданні державного майна у особливо великих розмірах. Проти нього відкрито справу на 7,5 мільйонів доларів, проте закінчити розслідування поки не можуть через відсутність підозрюваного на батьківщині. Але фізична відсутність не заважає йому прокручувати оборудки з власною нерухомістю. Більше дивіться у сюжеті Максима Савчука та Олени Логінової.