БПП і «УКРОП» змагаються за керівництво у райрадах

На Волині почалися перші сесії районних рад, під час яких обирають керівництво органів самоврядування.

Про це повідомляє IA ZIK.

Як і прогнозувалося, у більшості районів за посаду голови ради змагаються два своєрідні блоки. З одного боку – БПП з «Батьківщиною» та сателіти президентської партії (АПУ, «Наш край»). З іншого – «УКРОП» та його «молодші партнери» – Радикальна партія Олега Ляшка. Інші політичні сили підтримують кандидатів по-різному.

Отже, перші сесії з обранням керівництва відбулися вже у чотирьох районах: Камінь-Каширському, Любешівському, Ратнівському і Турійському.

Камінь-Каширську районну раду очолив представник БПП «Солідарність» Віктор Сус, який у минулому скликанні належав до прорегіоналівської політичної сили – Народної партії. Заступником голови райради став Сергій Дмитрук із «Батьківщини».

Головою Любешівської райради також став представник БПП Петро Нагорний. У минулій каденції він також очолив райраду – відразу після Євромайдану, представляючи «НУ». Заступником голови райради стала Ольга Кух із АПУ.

Ратнівську райраду очолив кандидат від «УКРОПу» Михайло Макарук. У минулій каденції він був депутатом від Партії регіонів. Заступником голови райради став Олександр Бенедисюк («Громадянська позиція»).

Депутати Турійської райради переобрали головою представницю «Батьківщини» Ольгу Черен. Вона представляла цю політичну силу і в минулій каденції. Заступника голови райради не обирали.