Волинський майданівець: головне, щоб смерті загиблих за Україну не були марними

Поранений волинський майданівець Олександр Гуч поділився спогадами про революцію.

Про це інформує Громадське. Волинь.

Олександр Гуч, більше відомий на псевдо «Пегас» був сотенним 35-ї сотні Майдану. Чоловіка поранили 20-го лютого 2014 року, простріливши йому ліву ногу.

Сьогодні, 13 листопада, волинянин разом з журналістами відвідав Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. До слова, там відкрили музей пам’яті героїв Майдану та АТО «Волиняни на захисті суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України».

«В мене була історія, пов’язана з каскою. Коли мене поранили, і я лежав у Жовтневому палаці, я тоді свою каску віддав. На ній був зображений пегас з крилами. Через деякий час я вже був в Ізраїлі на лікуванні. Мені друзі скинули фото з виставки, де була ця каска. Ми хотіли забрати її, однак художник виставки нам її не віддав», – розповідає Пегас.

«Стосовно молитви, то ми молилися. На революції немає особливо часу, щоб присвячувати його Господу та молитвам. Тим більше, що там така діяльність – десь бігати, щось виконувати», – зазначає майданівець.

«З однієї сторони, спогади про Майдан хороші. Дії на Майдані були чимось неймовірним. Люди всі об’єдналися. Після революції українці зрозуміли, що вони українці. А негативне – маючи владу, яка є на даний час, я б не сказав, що ця влада є проукраїнською, якою люди хотіли бачити», – розповідає хлопець.

За словами Гуча, такі виставки потрібні для того, аби просвітлювати молодь.