Волинські сбушники повернулися з зони АТО

Після чотирьохмісячної ротації з району проведення антитерористичної операції повернулися додому співробітники Управління СБ України у Волинській області.

За результатами роботи групи розпочали 83 кримінальні провадження, до державного бюджету повернули майже 20 мільйонів гривень, – повідомили у прес-службі волинського управління Служби.

Групою затримано мешканку Донецької області, яка передавала терористам інформацію про діяльність українських військових підрозділів.

Також співробітники УСБУ затримали в Донецькій області громадянина Російської Федерації, який брав участь у бойових діях у складі незаконних збройних формувань терористичної організації “ДНР”.

У Волноваському районі Донецької області затримано місцевого мешканця, що входив до інформаторської мережі терористів “ДНР”,який передавав координатору мережі бойовиків інформацію про переміщення особового складу та техніки, місця дислокації, кількість особового складу і озброєння підрозділів Збройних сил України.

Співробітники групи викрили схему ухилення від сплати військового збору підприємствами залізничного вузла станції Волноваха. Зокрема, було встановлено, що за вказівкою керівництва Донецької залізниці, підприємства залізничного транспорту всієї Донецької області не сплачували до держбюджету України військовий збір.