Волонтери «продали» 8 волинян на користь армії

У Луцьку триває благодійний аукціон побачень, гроші виручені з якого передадуть на допомогу війська.

Уже тиждень триває інтернет-аукціон «Благодійний тет-а-тет», який організували активісти організації «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

За словами організаторів, проект створили, щоб зібрати кошти на потреби волинських бійців.

«Ви купуєте зустріч з відомою людиною, роблячи свої ставки під Лотом, натомість отримуєте благодійний сертифікат на вечерю на двох. І з гарним настроєм чимчикуєте обоє в заклад, який дарує вам сертифікат», – пояснюють волонтери.

Благодійні зустрічі в межах акції відбуватимуться у ресторані «Чевермето» та пі церії Соло, які безплатно пригощатимуть учасників аукціону.

«ПРОДАНО»

За тиждень волинські волонтери «продали» вже 8 учасників, серед яких, зокрема, майбутній поліцейський Сергій Мерчук, журналістка та громадська діячка Ірина Мусій, відома більше під псевдонімом «Аріна Крапка», адвокат Мар’яна Сорочук, журналістка інтернет-видання «Волинського Агентства Розслідувань» Василина Боруцька, новообрана депутатка Луцької міської ради, керівник волинської «Самопомочі» Юлія Вусенко, телеведучі Галина Падалко та Михайло Кузьмич, а також голова громадської організації «Національний Альянс» Богдан Бальбуза. Наразі за «продані» лоти організатори виручили 7490 гривень.

До слова, найдорожче «купили» очільницю «Самопомочі». Так, зустріч з Юлею Вусенко коштуватиме нардепу від партії «Самопоміч» Павлу Кишкару 3020 гривень.

За словами самої Вусенко, їй було весело брати участь в аукціоні.

«Було багато коментарів, іноді дзвонили знайомі і перепитували жартуючи чи чоловік в курсі. Ми насміялися і тому, – думаю усе вдалося! Не очікувала таких баталій та сум, але пишаюся з того, що долучилася до гарної справи, більше того – не здивована переможцем. Ми товаришуємо давно і знаю, що для Павла допомога армії – справа честі, а вечеря для нас обох – при такій зайнятості – це розкіш, тому зрадію, як вдасться але й не розстроюся, якщо ні!» – розповіла депутат.

«РОЗПРОДАЖ»

Наразі благодійний аукціон триває і волинян закликають «купити» зустріч з такими учасниками: радіоведучі Сергій Ткачук та Яна Рамська, волонтерка та журналістка Наталія Толмачова, новообраний депутат Луцької міської ради від «Самопомочі» Микола Собуцький, ведуча та журналістка Лариса Андрійчук, журналіст інтернет-видання «ZIK» Мирослав Ватащук, волонтерка Тетяна Должко, громадська активістка Антоніна Клімішина, майданівець та новообраний голова Дернянської сільської ради Олександр Гуч, більше відомий під псевдо «Пегас», громадська активістка Тетяна Ланевич, волонтерка організації «Інститут волонтерства та громадської співпраці» Любава Казмірчук та співачка Галина Конах.

Взяти участь в аукціоні може кожен охочий на офіційній сторінці проекту у Facebook. Мінімальна ставка становить 100 гривень, крок – 20 гривень.

«Придбати Лот можна протягом 72 годин (3 доби), по закінченню терміну перемагає остання (найвища) ставка під Лотом. Також ставки можуть бути анонімними в приват адмінам групи», – пояснили організатори Умови участі в  акції.

Протягом 24 годин потрібно перерахувати кошти за «придбаний» лот на волонтерську картку ПриватБанку: 4149 4978 2335 8173 – Євпак Юлія Сергіївна, сфотографувати або зробити прінтскрін чеку та надіслати фото адміністраторам групи. Після чого волонтери видадуть сертифікат на вечерю для двох за рахунок закладу.

«Якщо Ви маєте бажання подати себе як Лот – звертайтесь в приват до адміністраторів групи», – закликають активісти.

Окрім того, організатори акції шукають партнерів для наступних лотів. Тож, власники кафе та ресторанів можуть долучитися до благодійництва на користь військовослужбовців.