У Луцьку втілили першу громадську ініціативу

У Луцьку біля будинку, що на вулиці Чорновола 2 А, реалізували першу з громадських ініціатив, яка перемогла у конкурсі –  бруківкою виклали майданчик.

Майданчик презентували 12 листопада.

«Проінспектувати» результати роботи завітали Луцький міський голова Микола Романюк та секретар міської ради Сергій Григоренко.

«Ми переживали, як у нашому міст і це приживеться», – розповів мер. Лучани виявили активність та жваво пропонували проекти. Проект про бруківку біля будинку на Чорновола потрапив у число переможців. Микола Романюк додав, що є ще багато проблем, зокрема прибудинкова територія, але представники міської влади допомагатимуть. Він подякував жителям будинку за небайдужість та гарні ідеї.

«Таким чином і державу будемо будувати потихеньку, помаленьку», – підсумував мер. У процесі обговорення у жителів будинків на Чорновола виникла навіть пропозиція «прилаштувати» автора проекту у департамент ЖКГ міста, щоб «навести порядок». Ярина Стельмащук, яка є автором ініціативи з укладання бруківки біля під’їзду будинку подякувала за підтримку.

Мешканці будинку додали, що сподіваються у подальшому на втілення нових хороших ініціатив, тож зараз обдумують ідеї для нових проектів.

Нагадаємо, переможцями конкурсу стали 12 ініціатив на загальну суму 492, 6 тисячі гривень.