У Луцьку вітали кращих атлетів країни

У Луцькому замку відбулася урочиста церемонія відкриття  чемпіонату країни з легкої атлетики серед дорослих, молоді юніорів та юнаків «Крос». Спортсмени почнуть змагатися вже завтра.

Концерт на честь початку змагань відбувся 12 листопада.

Зустріли гостей князь Любарт та його дружина, які привітали «лицарів » на Волинській землі.

«Хай спортивні змагання, що засновані ще в Елладі, пройдуть у чесній боротьбі. Ворожнеча між суперниками заборонена», – додав князь.

Спортсменів вітали також генеральний секретар Федерації легкої атлетики України Михайло Медвідь, майстер спорту міжнародного класу із легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з легкої атлетики Іван Гешко, заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин, президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк. Вони побажали спортсменам гарних результатів і чесних змагань та подякували фонду «Новий Луцьк» за сприяння. Майбутнім переможцям побажали гідно представити Україну на міжнародних змаганнях.

На змаганнях найсильніші бігуни країни розіграють путівку на чемпіонат Європи, який цьогоріч відбудеться у Франції. На легкоатлетичні змагання до Луцька завітало більш ніж 400 атлетів, представників кожної області України. Чемпіонат відбудеться на облаштованій доріжці у парку 900-річчя Луцька. Атлети розіграють нагороди у 15 видах програми.

Спортсменів та гостей свята розважали джазовий колектив «Лучеськ-бенд», Наталка Карпа та Арсен Мірзоян. Слухачі активно підтанцьовували.