Лучани про Миколу Романюка: йому не байдужа доля нашого міста

«Він не байдужий до того, яким буде наше місто. Він дуже багато зробив для нього. І я впевнена, що і надалі буде робити, щоб наше місто Луцьк було європейським, щоб ми могли пишатися своїм рідним Луцьком», – каже артистка Алла Опейда, коли говорить про міського голову Луцька Миколу Романюка.

В інтернеті опублікували серію роликів, де знані мешканці міста розповідають, чому підтримують Миколу Романюка в другому турі виборів мера.

Так, голова братства бджолярів Землі Волинської «Ройовий стан» Володимир Дмитрук вдячний міському голові за покращення умов життя мешканців мікрорайону Вересневе. Нині там проводять каналізацію.

«Микола Романюк розпочав багато хороших справ. Якщо ми проголосуємо за нього, то все це буде завершено, бо він – людина слова», – наголосив Володимир Дмитрук.

Ветеринар КП «Луцький зоопарк» Тетяна Литвин радіє, що звіринець став «туристичною зоною відпочинку для жителів міста». «Завдяки масштабній реконструкції зоопарку, яка відбулася за підтримки міського голови Миколи Романюка, відтепер ми маємо справжні європейські вольєри», – мовила жінка.