За час виборів волинська «Опора» виявила більше 100 порушень

За час виборчої кампанії на Волині осередок громадянської мережі «Опора» виявив більше 100 порушень. 90 із них внесли на мапу порушень.

Про це повідомила координатор осередку мережі Людмила Хомич під час прес-конференції у середу, 11 листопада.

Більше половини із них – недотримання правил ведення виборчої агітації. Також виявляли факти «чорного піару», надання різних порятунків та встановлення благодійних фондів для агітації.

Також Людмила Хомич відзначила, що були порушення з боку членів виборчих комісій, зокрема недотримання строків оприлюднення постанов. А начальник управління превентивної діяльності управління Національної поліції у Волинській області Володимир Солоненко відзначив, що окремі члени дільничних та територіальних виборчих комісій демонструють вкрай низький рівень знання виборчого законодавства.

За словами заступника начальника УМВС Анатолія Петрушина, до правоохоронців надійшло 149 повідомлень про порушення. За 7 із них розпочали кримінальні провадження. Зокрема йдеться про побиття Сергія Рижкова, розслідування підкупу виборців у Луцьку, два провадження щодо виборів у Ковелі, одне – щодо видавання бюлетенів родичам у Камінь-Каширському районі та одне – щодо самогубства голови ДВК у  селі Лище Луцького району.