Лучанину, який зарізав друга, не пом’якшили вирок

Лучанин Олександр Ярмолюк, якого засудили на 9,5 років за вбивство товариша, подав до Апеляційного суду позов про перекваліфікування статті на «легшу». Натомість під час судового засідання з’ясувалося, що він напередодні ще й побив матір. Тож  у результаті позов не задовольнили.

Про це повідомляє «Під прицілом».

Судове засідання відбувалося 11 листопада в Апеляційному суді Волинської області.

Олександр Ярмолюк через ревнощі встромив ножа в спину своєму товаришу. Чоловік одразу у всьому зізнався, а потім і підтвердив свої покази на суді.

Луцький міськрайонний суд засудив його за статтею умисне вбивство до 9,5 років позбавлення волі. Втім засуджений оскаржив вирок суду, а точніше кваліфікацію.

Так, Олександр Ярмолюк не оскаржував термін покарання, а просив перекваліфікувати йому статтю з умисного вбивства на тяжкі тілесні ушкодження. В Апеляційному суді Волинської області засуджений пояснив, що не хотів вбивати товариша, а мав намір просто налякати його. В свою чергу матір загиблого чоловіка цілком заперечувала проти задоволення апеляційної скарги.

«Він каже, що тільки хотів налякати мого сина. Але я в це не вірю, бо він цілеспрямовано пішов на кухню, взяв ніж, а потім підступно встромив його в спину мого сина. Я ще на слідстві читала протокол його допиту, то там було написано, що перед тим він побив свою маму. Це людина, яка спочатку б’є свою матір, а потім йде і вбиває свого друга через якусь дівчину. Це не називається налякати», – наголосила в суді потерпіла.

Зрештою, Апеляційний суд Волинської області залишив апеляційну скаргу засудженого без задоволення.