Горохів: наступного року запрацює цукрозавод

Новий власник Горохівського цукрового заводу планує, що наступного року підприємство відновить роботу.

Про це повідомляє Слово Волині.

Цукровий завод віднедавна має нового власника – ПП «Агро-Експрес-Сервіс». Його генеральний директор Василь Муха каже, що на відкритих торгах придбали виробничі комплекси цукрового заводу, який у селі Мар’янівка Горохівського району, і вже розпочали інвентаризацію та підготовку до відновлення його виробничих потужностей. Планують зробити це до початку наступного сезону.

Колишні власники, окрім 33 бурякопунктів, де приймали солодкі корені від агроформувань та населення, ще й власними силами засівали до 3 тисяч гектарів цукровими буряками. Тож на запитання, чи розширюватиме ПП «Агро-Експрес-Сервіс» площі під посів у Горохівському районі, генеральний директор підприємства відповідає, що як тільки власники земель навколо заводу виявлять бажання здати свої паї в оренду, вони розглянуть усі пропозиції.

Звісно ж, людей цікавить питання робочих місць на одному з найбільших підприємств Горохівського району.

«Про це рано ще говорити. За попередніми підрахунками, для нормальної роботи підприємства знадобиться не менш як 300 працівників. Будемо сподіватися, що ПП «Агро-Експрес-Сервіс» відновить й інші супутні структури, що свого часу функціонували при заводі. А це хлібопекарня, макаронний, кондитерський, ковбасний цехи», – коментує Василь Муха.