Фото навчання «кадетів» під Володимиром

На Волині для вихованців військово-патріотичного центру “3-й полк”, в якому займаються учні старших класів та студенти, влаштували вогневу підготовку із бойової зброї на військовому полігоні поблизу Володимира-Волинського.

Загальна кількість дітей яка пройшла вогневу підготовку склала – 30 осіб, – йдеться в повідомленні, опублікованому в групі центру в Вконтакте.

Підготовка проходила на базі стрільби автомату АКС-74 та куремету РПК. Всі кадети одягали на себе спорядження (бронежилет та каску), щоб відчути, що не все так просто як у іграх або фіфльмах. Що насправді це важко переміщатись, лежати, бігти, рукахтись, прицілюватись у бойовому спорядженні.

 

“Від імені ВПЦ “3-й полк” хочу подякувати за сприяння в організації та проведенні вогневої підготовки із бойової зброї: Володимир-Волинському ОРВК, в.о. командира 14-ї ОМБр Бобнєву Б.В., підполковнику Лаврененко О.Ф., начальнику полігона Никитюку Т.Г., військовослужбовцям та офіцерам які допомагали на стрільбищі і виділили свій час для цього”, – йдеться в повідомленні.